Last Manga Team

Ahojda!

Vítám Tě, zbloudilče, na jednom z posledních útočišť českých překladů mang! Jsme bývalí členové týmu Chocobo team.
Po humbuku na konci minulého roku s kauzou ohledně „nových zákonů“ a „zákazu anime“ proběhla v týmu existenciální krize. „Budeme vůbec dál překládat? A co budeme překládat? Máme pokračovat v rozdělaných překladech? Nebo začít s něčím novým?“ Během první poloviny nynějšího roku zájem u většiny členů opadl a vychladl. Posledním hřebíčkem do rakve byl odchod jednoho z hlavních editorů. Po diskusi jsme se rozhodli kompletně opustit a zrušit koncept Chocoba, protože jsme neviděli žádnou budoucnost v pokračování.
Avšak! Nejvytrvalejší členové se drželi zuby nehty a jako fénix z popela povstali zde, v Last manga týmu! Rozhodli jsme se k redukci vydávaných mang, aby náhodou nenastalo, že bychom měli mnoho rozdělaných projektů a málo času. Nuže, zde jsou naši vyvolení:
Golden Kamui – perfektní manga se skvělou kresbou a úžasným překladem. Doufáme, že se k ní překladatel vrátí. Vydávání každý týden.
Hinowa ga Crush! – měsíční projekt, u kterého se občas špatně shání překlad, proto prosím omluvte, jestli se jednou za čas překlad nevyskytne v pravidelné době.
Black Bird – manga pod mým vedením, kompletně přeložená. Dříve vydávána po dvou týdnech, po již zmíněném odchodu se vydává po měsíci, protože to chudák editor nezvládá.
Mangy budeme vydávat na serveru Bato.to, v omezené míře bude i k sehnání download na MEGA. (Stačí napsat, splaší se cokoliv.)
Další projekty? Nuž, já osobně mám v plánu překládat mangu Devils’ Line. Co ostatní, to nevím.
Kdyby každopádně se našel někdo, kdo by měl chuť přidat se k nám, přijímáme kohokoliv (hlavně editory)! Nebojte se ozvat, nekoušeme. (Tedy ne často…)
Nuže, ještě jednou Tě vítám a jménem LMT přeji příjemné čtení, poutníče!

Za Last manga tým
BB20

8 thoughts on “Last Manga Team

  1. Dobrý den, nikde jsem nenašel kde bych vás mohl kontaktovat, tak to píši sem. Jsem začínající překladatel ( z Eng do Cz), momentálně překládám SAO pro překladatelský blok legie kondor a pár mang jen tak pro moje kamarády. Chtěl jsem se připojit k nějaké skupině, protože můj edit mangy stojí za nic, ale jak jsem zjistil, těch skupin moc není. Kdybyste měli zájem pošlete email na terohero76@gmail.com

    -Tomáš

Pridaj komentár