Last Manga Team

Ahojda!

Vítám Tě, zbloudilče, na jednom z posledních útočišť českých překladů mang! Jsme bývalí členové týmu Chocobo team.
Po humbuku na konci minulého roku s kauzou ohledně „nových zákonů“ a „zákazu anime“ proběhla v týmu existenciální krize. „Budeme vůbec dál překládat? A co budeme překládat? Máme pokračovat v rozdělaných překladech? Nebo začít s něčím novým?“ Během první poloviny nynějšího roku zájem u většiny členů opadl a vychladl. Posledním hřebíčkem do rakve byl odchod jednoho z hlavních editorů. Po diskusi jsme se rozhodli kompletně opustit a zrušit koncept Chocoba, protože jsme neviděli žádnou budoucnost v pokračování.
Avšak! Nejvytrvalejší členové se drželi zuby nehty a jako fénix z popela povstali zde, v Last manga týmu! Rozhodli jsme se k redukci vydávaných mang, aby náhodou nenastalo, že bychom měli mnoho rozdělaných projektů a málo času. Nuže, zde jsou naši vyvolení:
Golden Kamui – perfektní manga se skvělou kresbou a úžasným překladem. Doufáme, že se k ní překladatel vrátí. Vydávání každý týden.
Hinowa ga Crush! – měsíční projekt, u kterého se občas špatně shání překlad, proto prosím omluvte, jestli se jednou za čas překlad nevyskytne v pravidelné době.
Black Bird – manga pod mým vedením, kompletně přeložená. Dříve vydávána po dvou týdnech, po již zmíněném odchodu se vydává po měsíci, protože to chudák editor nezvládá.
Mangy budeme vydávat na serveru Bato.to, v omezené míře bude i k sehnání download na MEGA. (Stačí napsat, splaší se cokoliv.)
Další projekty? Nuž, já osobně mám v plánu překládat mangu Devils’ Line. Co ostatní, to nevím.
Kdyby každopádně se našel někdo, kdo by měl chuť přidat se k nám, přijímáme kohokoliv (hlavně editory)! Nebojte se ozvat, nekoušeme. (Tedy ne často…)
Nuže, ještě jednou Tě vítám a jménem LMT přeji příjemné čtení, poutníče!

Za Last manga tým
BB20

10 thoughts on “Last Manga Team

  1. Dobrý den, nikde jsem nenašel kde bych vás mohl kontaktovat, tak to píši sem. Jsem začínající překladatel ( z Eng do Cz), momentálně překládám SAO pro překladatelský blok legie kondor a pár mang jen tak pro moje kamarády. Chtěl jsem se připojit k nějaké skupině, protože můj edit mangy stojí za nic, ale jak jsem zjistil, těch skupin moc není. Kdybyste měli zájem pošlete email na terohero76@gmail.com

    -Tomáš

Pridaj komentár